Wolt a agentura Kantar se stěhují do paláce Bubenská 1 v Holešovicích, který je tak kompletně pronajatý

CPIPG Média a PR Wolt a agentura Kantar se stěhují do paláce Bubenská 1 v Holešovicích, který je tak kompletně pronajatý
Business zprávy Česká republika
Wolt a agentura Kantar se stěhují do paláce Bubenská 1 v Holešovicích, který je tak kompletně pronajatý

Praha, 13. ledna 2021 – Rozvozová služba Wolt a výzkumná agentura Kantar od září přesunou svá sídla do prvorepublikového paláce Bubenská 1, který v uplynulých letech prošel více než miliardovou rekonstrukcí. Za své sídlo si budovu již vybrala i skupina WPP pro své marketingové, reklamní a PR agentury. Bubenská 1 patří do portfolia realitní investiční skupiny CPI Property Group, která je největším vlastníkem kancelářských ploch v Praze.

Společnost Wolt se do Holešovické ikony stěhuje z paláce Archa, který rovněž spadá do portfolia skupiny CPI Property Group. Celkem obsadí přes 600 m2. „Wolt potřeboval expandovat, bohužel v současné budově k tomu už nebyl prostor. Společně se nám podařilo najít ideální řešení v podobě paláce Bubenská 1, jehož rekonstrukci momentálně dokončujeme. Woltu vyhovuje nejen díky velikosti kanceláří, ale i strategickým umístěním u metra a tramvaje a v neposlední řadě i díky kolárně pro své kurýry,“ uvádí David Votřel, vedoucí asset managementu pro kancelářský segment v CPI Property Group.

Agentura Kantar do Holešovic sestěhuje celkem tři pobočky, z nichž jedna doposud sídlila v další budově z portfolia CPIPG, Meteor Centre Office Park. V paláci Bubenská Kantar obsadí téměř 2 400 m2. V současné době probíhá dokončování detailní specifikace budoucích kanceláří, které majitel klientovi připraví na míru dle jeho představ a požadavků.

 „Památkově chráněná Bubenská 1 je geniální místo, má neskutečnou atmosféru i možnosti. Díky rekonstrukci, při níž bylo uvnitř instalováno nejmodernější technické vybavení, citlivě propojené s původními prvky, zároveň splňuje nejvyšší nároky na kvalitu kanceláří. Má také skvělou dostupnost, a to všechno z ní dělá ideální pracovní místo. Není proto divu, že ještě než je vůbec možné se do kanceláří stěhovat, jsou kompletně pronajaté. Jsme přesvědčení, že nájemci i jejich zaměstnanci budou v paláci nadšení,“ říká David Votřel. Momentálně tak v budově zbývají k pronájmu již jen retailové jednotky v přízemí a suterénu budovy.

Kontakt pro média

Jakub Velen

j.velen@cpipg.com

+420 770 171 224