CPI PROPERTY GROUP ZAHÁJILA VÝSTAVBU RODINNÝCH DOMŮ BŘEZINĚVES

CPIPG Média a PR CPI PROPERTY GROUP ZAHÁJILA VÝSTAVBU RODINNÝCH DOMŮ BŘEZINĚVES
Business zprávy
CPI PROPERTY GROUP ZAHÁJILA VÝSTAVBU RODINNÝCH DOMŮ BŘEZINĚVES

Praha / ČR, 17. října 2016 – Realitní investiční skupina CPI Property Group zahájila výstavbu rezidenčního projektu Rodinné domy Březiněves, který v průběhu čtyř stavebních etap nabídne celkem 115 exkluzivních domů. Slavnostního poklepání základního kamene se ujali Zdeněk Havelka (výkonný ředitel CPI Property Group), Jiří Haramul (starosta MČ Praha – Březiněves) a Josef Raboch (vedoucí rezidenčního developmentu CPI Property Group). „Velmi si ceníme důvěry zájemců o naše rezidenční nemovitosti i této další příležitosti k navázání na úspěšnou realizaci rodinného bydlení Jižní Stráň zde v Březiněvsi. Další zájemci se tak již brzy budou moci v tomto oblíbeném místě pro život na území Prahy 8 těšit z klidného bydlení v blízkosti velkoměsta a současně na dosah přírody,“ uvedl Zdeněk Havelka, výkonný ředitel CPI Property Group. První etapa čítá na 28 domů různých typů, jejich dokončení je plánováno na jaro 2018. Realitní skupina vnímá odpovědnost vůči místům svého působení, a tak součástí slavnostního ceremoniálu bylo předání symbolického šeku na 100 tisíc korun Mateřské škole Březiněves.

Rodinné domy Březiněves nabídnou bydlení v nadčasové architektuře a zasazené do klidné lokality uprostřed zeleně. Projekt zahrnuje variantní řešení solitérních domů, dvojdomků i řadových domů. Jejich realizace plynule naváže na stávající zástavbu, přičemž hlavní páteřní komunikace s chodníky po obou stranách propojí ulice V Křepelkách a Na poli, ostatní komunikace jsou řešeny jako zklidněná obytná zóna s omezeným pohybem vozidel. Moderní projekt ve svých standardech použije vysoce kvalitní materiály, zamýšlí se nad individuálním dispozičním řešení domů a samozřejmostí je i dostatek zeleně včetně živých plotů do ulice. Architekti projektu mysleli i na místo pro setkávání nových sousedů. Multifunkční park poskytne klidovou relaxační část s posezením a zahradní úpravou i bezpečné moderní dětské hřiště, které nabídne spoustu zábavy pro děti každého věku. Bydlení v Březiněvsi je oblíbené také pro skvělou dopravní dostupnost i občanskou vybavenost a umožňuje novým obyvatelům vymanit se z ruchu velkoměsta, ale zároveň mu být nablízku.

Více informací o projektu Rodinné domy Březiněves naleznete na www.domyvbrezinevsi.cz

Březiněves je pražskou městskou částí a spadá do obvodu Prahy 8. Nachází se v severní části hlavního města v sousedství Ďáblic, Čakovic a Dolních Chaber. Okolí Březiněvsi nabízí nepřeberné množství sportovního a rodinného vyžití. Fotbalové hřiště, multifunkční hřiště s umělým povrchem, tenisové kurty, hřiště na plážový volejbal, fitness centrum i rekreační rybník s možností koupání se nachází v pěší vzdálenosti od projektu. Krásná okolní příroda vybízí k procházkám nebo výletům na kolech. V občanském vybavení nechybí mateřská školka, restaurace, kavárny, obchody a široká nabídka služeb. Základní škola je v 15 minut vzdálených Ďáblicích. Pokud zatoužíte po ruchu velkoměsta, dostanete se autem do centra Prahy během 15 minut.

CPI PROPERTY GROUP

Developerem projektu je společnost Březiněves, a.s., člen realitní skupiny CPI Property Group. Ta patří k nejvýznamnějším realitním skupinám zaměřujícím se na dlouhodobé investice a pronájmy nemovitostí zejména ve střední a východní Evropě i Německu. Většinovým vlastníkem skupiny je realitní investor Radovan Vítek, který do ní v roce 2014 začlenil nejen hodnotné nemovitostní portfolio, ale také více než 20 let zkušeností s investicemi na středoevropském realitním trhu. Sídlo má v Lucembursku a její akcie jsou obchodované na frankfurtské burze. Skupina spravuje aktiva v hodnotě 5 miliard EUR a působí v oblasti kanceláří, maloobchodu, bydlení, hotelového ubytování, průmyslových areálů a logistických center. Nejmladším segmentem je zemědělství, kde CPI Property Group cílí na kapitálové zhodnocení rozsáhlého portfolia zemědělských půd i stabilní příjem zjejího obhospodařování. Skupina dále vlastní rozsáhlé portfolio pozemků v České republice a na Slovensku, stejně tak v Polsku, Maďarsku, Rumunsku a Německu.


Kontakt pro média

Jakub Velen

j.velen@cpipg.com

+420 770 171 224