Albatros Media stěhuje své kanceláře do nových prostor od CPI Property Group

CPIPG Média a PR Albatros Media stěhuje své kanceláře do nových prostor od CPI Property Group
Business zprávy Česká republika
Albatros Media stěhuje své kanceláře do nových prostor od CPI Property Group

Praha, 11. ledna 2021 – Největší nakladatelský dům v České republice, společnost Albatros Media, a.s. se stěhuje do nových kanceláří. V pražské budově Mayhouse na ulici 5. května obsadí bezmála 2 200 m2. Na nové adrese bude nakladatelství fungovat od 1. září 2021.

„Mít pod svou střechou právě Albatros Media je pro nás samozřejmě velkým úspěchem a uděláme vše pro to, aby se u nás novému nájemci dařilo a aby se jeho zaměstnanci cítili skvěle. Momentálně společně dokončujeme detailní specifikace budoucích kanceláří, které novému klientovi připravíme na míru dle jeho představ a požadavků,“ říká David Votřel, vedoucí asset managementu pro kancelářský segment v CPI Property Group.

„Jelikož se naše společnost neustále vyvíjí a sleduje nové trendy, chceme jít s dobou i co se týče pracovního zázemí. Na moderní kanceláře se proto velmi těšíme a věříme, že se našim zaměstnancům budou líbit a zejména, že se v nich budou dobře cítit. Spokojenost našich zaměstnanců je totiž pro nás klíčová,“ říká za společnost Albatros Media Libuše Kocanová, provozní a personální ředitelka.

Mayhouse je nová kancelářská budova v nejžádanější administrativní lokalitě na Praze 4, jen pár minut chůze od stanice metra Pražského povstání nebo Pankrác, která klade důraz na kanceláře umožňující nejmodernější přístup k práci. Na šesti nadzemních patrech a ploše 7 800 m2 nabízí nejen kancelářské prostory, ale i patřičné zázemí. Pro chvíle odpočinku mají všichni zaměstnanci přístup na venkovní střešní terasu s výhledem na pražské panorama. Nechybí ani coworkingová zóna či zázemí pro sportovce – fitness, cvičební sál nebo kolárna.

Budova, která vyplňuje proluku mezi dvěma domy na třídě 5. května, byla zkolaudována v květnu roku 2019 a v současné době mezi jeho nájemce patří společnosti 4finance IT a Zaplo Finance, členové globální finanční skupiny 4finance Group. Projekt Mayhouse spadá do portfolia realitní investiční skupiny CPI Property Group, která je největším vlastníkem kancelářských ploch v Praze.

Kontakt pro média

Jakub Velen

j.velen@cpipg.com

+420 770 171 224